543 217 904 mobil 721 009 404 ocnibrno@seznam.cz

Kontakt


Mendlovo nám. 1a
603 00 Brno


543 217 904


ocnibrno@seznam.cz

Názory pacientů

Jsem velmi rád, že jsem (po negativních zkušenostech s jinou oční ordinací) pacientem této oční ordinace již mnoho let. Tak vysoce oceňuji přístup všech pracovníků (i prostředí ordinace), že zůstávám pacientem i po odstěhování z Brna. Tato ordinace mi stojí i za 50+50 km cestu.

Martin Nový

pacient

Připojuji se k předešlému vyjádření a děkuji pí MUDr Račanové za pěkný přístup k pacientům, úrovni a opravdu je lepší jezdit mnoho kilometrů k dobré lékařce než… Proto i já oceňuji její práci.

Ctirad Novák

pacient

Velmi příjemná lékařka, vstřícná, kvalifikovaná, byla jsem spokojená.

Pavla

pacientka

Z důvodu dlouhodobé nespokojenosti se svým očním lékařem jsem byla nucena změnit lékaře a jelikož bydlím blízko Mendlova náměstí, rozhodla jsem se zkusit paní MUDr. Danu Račanovou. A teď lituji jen toho, že jsem změnu neprovedla už mnohem dříve. Paní doktorka je velmi příjemná, její odborné znalosti jsou na vynikající úrovni a pracuje i nad rámec svých povinností. Přesně takhle si představuji proklientský přístup v akci. Děkuji a budu se těšit na příště!

Aneta

pacientka

Dnes jsem zažila něco, co jsem ještě za necelých 7 let života svého syna nezažila. Setkávám se s různými přístupy od vstřícného po naprosto odmítavý a neprofesionální. Záleží na vztahu zdravotníků k postiženým dětem. Po dnešním zážitku mám úsměv na tváři ještě teď. Sestřičky i paní doktorka jsou skvělé psycholožky, ještě nikdy nikdo nedal mému synovi tolik času a prostoru na zorientování. Díky tomu se povedlo alespoň jedno vyšetření (po 4 letech neúspěchů u jiných lékařů!!!), přestože mi už v čekárně znakoval „ne,ne,ne“ a vypadalo to, že uteče pryč. Moc děkuji, vaše dnešní vyšetření nekomunikujícího dítěte na hraně středně těžkého a těžkého mentálního postižení bylo jedním slovem skvělé. Věřím, že společně najdeme způsob, jak časem synka přesvědčit k větší spolupráci.
P.S. V optice se mu brýlečky na očičkách moc líbily, tak snad se mu budou líbit dál a bude je nosit.

Jana D.

pacientka

Děkuji paní doktorce Račanové a celému kolektivu za příkladný přístup. V této ordinaci si připadám jako pacient, o kterého je zájem. Chodíme s manželem do oční ambulance určitě 20 let a za celou dobu si nemáme na co stěžovat, jen chválíme.
Svobodovi

Zdeňka Svobodová

pacientka

K MUDr Račanové chodím víc jak 13let a neměnila bych.Je to opravdu perfektní,ochotná milá.doktorka,která se pacientovi plně věnuje.Nikdy nebyla nepříjemná a vše vám i několikrát vysvětlí.Děkuji za takovou doktorku.

Plíhalová Vlasta

pacientka